NMS2001-I קאָנטראָל איינהייט
קורצע באַשרייַבונג:
דעטעקטאָר טיפּ:לינעאַר היץ דעטעקטאָר מיט פאַרפעסטיקט אַלאַרם טעמפּעראַטור
אַפּערייטינג וואָולטידזש:DC24V
ערלויבט וואָולטידזש קייט:גלייכשטראָם 20V-גלייכשטראָם 28V
סטאַנדביי קראַנט≤60mA
אַלאַרם קראַנט≤80mA
אַלאַרמינג ריסעט:דיסקאַנעקשאַן איבערשטעלן
סטאַטוס אינדיקאַציע:
1. סטאַבילע מאַכט צושטעל: גרין אינדיקאַטאָר בלינקט (פרעקווענץ ביי וועגן 1 הערץ)
2. נאָרמאַלע אָפּעראַציע: גרין אינדיקאַטאָר ליכטט קעסיידער.
3. פאַרפעסטיקט טעמפּעראַטור פייער אַלאַרם: רויט גראדן קאָנסטאַנט ליכט
4. שולד: געלער אינדיקאַטאָר ליכטט קעסיידער
אַפּערייטינג סביבה:
1. טעמפּעראַטור: – 10C – +50C
2. רעלאַטיווע הומידיטי ≤95%, קיין קאָנדענסאַציע